Layer_181

O nas

Przejdź niżej
scroll down
O nas

Historia

Specjaliści budownictwa lądowego

Firma HARDBRUK została założona w 2009 roku, jako kompleksowy i wykwalifikowany zespół fachowców z zakresu realizacji prac budownictwa lądowego. Rozpoczęcie działalności firmy to głównie nacisk na usługi brukarskie dla klientów indywidualnych i samorządów lokalnych. Z biegiem lat, rosnące grono zadowolonych klientów i wysoka jakość realizowanych inwestycji, wpłynęły na dynamiczny rozwój firmy, który trwa do dzisiaj. 

merano_noc_int_009

Zespół

Sprawdzona i doświadczona kadra pracowników

Każdego z pracowników firmy HARDBRUK cechuje odpowiedzialność i terminowość za wspólnie realizowane inwestycje. To sprawna i wydajna praca zespołowa jest główną przyczyną osiąganych przez nas wyników i stałego rozwoju firmy. Merytoryczna wiedza, wieloletnia praktyka zawodowa oraz doświadczenie z zakresu obsługi specjalistycznego sprzętu budowalnego, to gwarancja wydajności i precyzji naszego zespołu.

1.effectsResult

KOMPLEKSOWY WYKONAWCA NOWOCZESNYCH NIERUCHOMOŚCI

Inwestycje deweloperskie

Jesteśmy inwestorem oraz generalnym wykonawcą w zakresie realizacji inwestycji deweloperskich i mieszkaniowych na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w nowoczesnym i atrakcyjnym cenowo budownictwie mieszkaniowym: budowie osiedli domów jednorodzinnych, zabudowy szeregowej oraz bliźniaczej. Naszą ofertę nieruchomości kierujemy głównie do rodzin poszukujących funkcjonalnych i komfortowych przestrzeni, w dobrych lokalizacjach i przystępnych cenach.

120136269_664651617762469_8620671999133765048_o_(1)

PARK MASZYNOWY

Nowoczesny sprzęt budowlany, własny transport maszyn i materiałów

Nowoczesne zaplecze maszynowe i kompleksowa baza transportowa. Na wyposażeniu posiadamy wielozadaniowe maszyny oraz sprzęt budowalny, zapewniający wysoką wydajność i szybkie tempo prac oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

 

Park maszynowy firmy HARDBRUK, to sprzęt wyłącznie renomowanych i sprawdzonych producentów. Na stałym wyposażeniu posiadamy: samochody ciężarowe 3 i 4 osiowe, samochód HDS oraz zestaw niskopodwoziowy do przewozu maszyn, koparki kołowe i koparki gąsienicowe, ładowarki i mini-koparki.

4

OBSZAR DZIAŁANIA

Roboty drogowe i ziemne oraz inwestycje deweloperskie - Gdynia, Gdańsk, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Kaszuby

Obsługujemy inwestorów komercyjnych, jednostki samorządu terytorialnego oraz deweloperów na terenie województwa pomorskiego. Duża kadra pracowników, własny transport towarów i maszyn oraz bogato wyposażony park maszynowy, pozwalają nam obsługiwać klientów z całego Pomorza, oferując im konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Znamy doskonale specyfikę naszego regionu, a praca na tym terenie i w tym gruncie, nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Hard Bruk Inwestycje Sp. z o. o.

NIP 5882403799 | REGON 222079811 | KRS 0000508471

Warzywnicza 1

84-240 Reda

Telefon

607 900 994

E-mail

biuro@hardbruk.pl

Transport

601 090 709

Formularz kontaktowy

Napisz do nas! Chętnie pomożemy!