Layer_181

Budownictwo drogowe

Przejdź niżej
scroll down
Oferta

Budownictwo drogowe

Szeroka kadra pracowników i bogate zaplecze sprzętowe, pozwalają nam na kompleksową realizację specjalistycznych inwestycji drogowych. 10 letnia obecność na rynku budownictwa drogowego województwa pomorskiego, to wypracowany kapitał stałych i zadowolonych klientów, których inwestycje jakie mogliśmy dla nich zrealizować stały się naszą najlepszą wizytówką. Współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego, deweloperami i inwestorami komercyjnymi (sklepy wielkopowierzchniowe, magazyny, centra dystrybucji). Wykonujemy całościowo wszystkie etapy prac. Od przygotowania i zabezpieczania terenu - niwelacje terenu, odwodnienia i utwardzenie gruntu, zabezpieczanie skarp, przez układanie nawierzchni asfaltowych i nawierzchni brukowych, po infrastrukturę towarzyszącą – parkingi, chodniki, ścieżki rowerowe, place zabaw i budowę małej architektury.  

Skontaktuj się z nami
IMG_9587
Zobacz realizacje

Sklep wielkopowierzchniowy Elbląg

IMG_3324
Zobacz realizacje

Sklep wielkopowierzchniowy Kwidzyn

osiedle-cis-wizka-1
Zobacz realizacje

Osiedle CIS Gdynia

dawnapoczta2
Zobacz realizacje

Dawna poczta Gdańsk

IMG_20190531_111721644
Zobacz realizacje

Osiedle Kameralne Gdańsk

120136269_664651617762469_8620671999133765048_o (1)
Zobacz realizacje

Klub Integracji Społecznej Rumia

IMG_9831
Zobacz realizacje

Sklep wielkopowierzchniowy Kolbudy

IMG_0646
Zobacz realizacje

Galeria Skarszewy

7
Zobacz realizacje

Osiedle Merano Park Gdynia

MIS-09.2017-4
Zobacz realizacje

Osiedle Mistral Pogórze

neptun_park_iv_d7cc9
Zobacz realizacje

Osiedle Neptun Park Gdańsk

Zobacz realizacje

Sklep wielkopowierzchniowy Mrągowo

IMG_7289-je4gpxoq
Zobacz realizacje

Nowe Orłowo Gdynia

Oliva-Koncept_Final_-2_Easy-Resize.com_
Zobacz realizacje

Osiedle Oliva Koncept Gdańsk

ostrowo_07
Zobacz realizacje

Miejski teren rekreacyjny w Ostrowie

IMG_0597
Zobacz realizacje

Salon samochodowy w Elblągu

IMG_7799
Zobacz realizacje

Rewitalizacja ulicy Hallera we Władysławowie

Budowa_i_remonty_dróg_

Budowa i remonty dróg

Specjalizujemy się w budowie nawierzchni brukowych, nawierzchni kamiennych, asfaltowych i mineralno-bitumicznych. Realizujmy inwestycje z zakresu dużych układów drogowych oraz dróg dojazdowych, wjazdów na posesje oraz dróg osiedlowych. Realizujemy prace zarówno na drogach krajowych, samorządowych oraz prywatnych. Budowy ulic oraz remonty cząstkowe nawierzchni na całym obszarze województwa pomorskiego, z naciskiem na takie miejscowości jak: Reda, Rumia, Wejherowo, Słupsk, Gdynia, Gdańsk czy Sopot.

Budowa_parkingów_i_placów_

Budowa parkingów i placów

Budowa nawierzchni parkingów, placów oraz miejsc i zatok postojowych. Kompleksowe przygotowanie terenu pod inwestycję i ułożenie nawierzchni. Budowa parkingów samodzielnych oraz zatok i miejsc postojowych przy drogach. Nawierzchnie asfaltowe, mineralno-bitumiczne oraz prefabrykaty betonowe – płyty i kostka brukowa. Serdecznie zapraszamy do współpracy samorządy województwa pomorskiego, inwestorów sklepów wielkopowierzchniowych oraz deweloperów.

Budowa_infrastruktury__towarzyszącej_-__„małej_architektury”_

Budowa infrastruktury towarzyszącej - „Mała Architektura”

Wybierając firmę HARDBRUK, wybierasz doświadczonego i wszechstronnego wykonawcę, który zajmie się kompleksowo zagospodarowaniem terenu całej Twojej inwestycji. Realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa drogowego, wraz z pełną infrastrukturą towarzyszącą. Wykonujemy ogrodzenia, ciągi piesze i chodniki, ścieżki rowerowe oraz wiaty i place zabaw. Zajmiemy się przygotowaniem i zagospodarowaniem terenów zielonych – nasadzenia drzew i krzewów oraz trawników. Wyłącznie sprawdzone surowce, specjalistyczny sprzęt oraz wyszkolona i doświadczona kadra, pozwalają nam realizować inwestycje o ponad przeciętnym poziomie estetyki.

Wykopy,_nasypy,__stabilizacje_podłoża__i_niwelacje_terenu_

Wykopy, nasypy, stabilizacje podłoża i niwelacje terenu

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, bazą transportową oraz zespołem wysoko wykwalifikowanych operatorów maszyn, do wykonywania specjalistycznych prac związanych z kompleksowym przygotowaniem terenu pod inwestycję. Wykonujemy niwelacje, utwardzanie i stabilizacje gruntów. Przygotowujemy wykopy szeroko i wąskoprzestrzenne, wraz z wywozem urobku. Utwardzamy i stabilizujemy skarpy oraz nasypy. 

 

Rzetelnie przestrzegamy zakresu i harmonogramu robót, tak aby każda nasza inwestycja była zrealizowana zgodnie z terminem przewidzianym w umowie.

Hard Bruk Inwestycje Sp. z o. o.

NIP 5882403799 | REGON 222079811 | KRS 0000508471

Warzywnicza 1

84-240 Reda

Telefon

607 900 994

E-mail

biuro@hardbruk.pl

Transport

601 090 709

Formularz kontaktowy

Napisz do nas! Chętnie pomożemy!