Layer_181

Budownictwo mieszkaniowe

Przejdź niżej
scroll down
Oferta

Budownictwo mieszkaniowe

Wieloletnie doświadczenie w obszarze specjalistycznego budownictwa drogowego, własny park maszynowo-transportowy oraz sprawdzony i kompletny zespół pracowników, przyczynił się do rozwoju firmy HARDBRUK, w kierunku nowoczesnego i funkcjonalnego budownictwa mieszkaniowego. Wiemy, że atrakcyjność oferty nieruchomości rynku pierwotnego to połączenie wysokiego standardu wykonania, doskonałej lokalizacji oraz niskich kosztów zakupu. Dlatego też wszystkie nasze inwestycje cechuje doskonały stosunek jakości do ceny.

 

Kompleksowo planujemy, wykonujemy i nadzorujemy każdy etap prac budowlanych. Od doboru odpowiednich surowców i materiałów, przez transport, po budowę i montaż instalacji. Dbamy o każdy szczegół wykończenia wnętrz oraz części wspólnych, takich jak drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, ogrodzenia, tereny zielone oraz miejsca do odpoczynku i zabaw dla dzieci.

Skontaktuj się z nami
_DSC6187 — kopia
Zobacz realizacje

Kameralne Banino I ul. Bajeczna

_DSC6392
Zobacz realizacje

Kameralne Banino III ul. Pszenna

DSC_1607
Zobacz realizacje

Kameralne Banino IV ul. Księżycowa

292521865_407327018079878_718241125724829952_n
Zobacz realizacje

Bukova Park, Łosino ul. Bukowa

1.effectsResult
Zobacz realizacje

Wejherowo ul. Odrębna

wiz1_ŁOSINO

Osiedla domów jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej

Budowa i sprzedaż nowych domów jednorodzinnych na atrakcyjnych gruntach województwa pomorskiego. Oferta nieruchomości firmy HARDBRUK kierowana jest do klienta, który szuka pewnej inwestycji mieszkaniowej, dającej wieloletnią gwarancję bezpiecznej alokacji kapitału. Poszukujesz nowego domu na Kaszubach z własnym ogródkiem i placem zabaw dla dzieci? Oczekujesz przestrzennego, funkcjonalnego i jasnego wnętrza, w którym komfortowo zamieszkasz z całą rodziną? A może szukasz niskiego w kosztach utrzymania domu w zabudowie szeregowej niedaleko centrum miasta? Mamy ofertę nieruchomości właśnie dla Ciebie!

1.effectsResult

Godny zaufania deweloper

Firma HARDBRUK działa na pomorskim rynku budowlanym już od 2009 roku. Przez ten czas zyskała stałe grono zadowolonych klientów i partnerów biznesowych, których jakość wykonanych inwestycji, jest najlepszym świadectwem wysokich standardów pracy przedsiębiorstwa. Budujemy ekonomiczne, energooszczędne oraz estetyczne wnętrza oraz przestrzenie, do których z radością będziecie wracać każdego dnia. Solidne, trwałe i ponadczasowe budownictwo mieszkaniowe, to jakość jaką oferujemy na co dzień.

 

Wybierz dewelopera o ugruntowanej i sprawdzonej pozycji na lokalnym rynku. Poznaj bliżej nasze dotychczasowe realizacje oraz aktualną ofertę nowych nieruchomości na sprzedaż.

Hard Bruk Inwestycje Sp. z o. o.

NIP 5882403799 | REGON 222079811 | KRS 0000508471

Warzywnicza 1

84-240 Reda

Telefon

607 900 994

E-mail

biuro@hardbruk.pl

Transport

601 090 709

Formularz kontaktowy

Napisz do nas! Chętnie pomożemy!